Çin Akıllı WIFI Kapı Kilidi Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jackey liu

Telefon numarası : +86-13680258008

Free call
Üretim hattı
  • JIEAN şirketi
  • Şirketin ürünleri
  • Fabrika ekipmanı
  • Şirket ekipmanı
  • Akıllı kilit montaj hattı

ZHONGSHAN JIEAN ELECTRONIC THECHNOLOGY CO., LTD 2006 yılında kuruldu, Orijinal isimler ZHONGSHAN Xiaolan Jiean Elektronik Donanım Fabrikası, 2012 yılında Zhongshan Jiean Electronic Technology Co., Ltd.'ye yükseltildi.Şirket araştırma, geliştirme, satışa odaklanıyor ve 15 yıldır akıllı kilit ürünlerinin servisi ,?ISO9001 yönetim sistemi , 2017 yılında ulusal yüksek teknoloji kurumsal sertifikasını kazandı.

 

JIEAN şirketinin ana ürün kapsamı ve uygulaması: Hırsızlık önleyici kapı kilitleri, iç kapı kilitleri, kapı kapı kilitleri, ofis cam kapı kilitleri, alüminyum alaşımlı kapı kilitleri, kapı kapısı su geçirmez kilitler, dolap kilitleri, bagaj kilitleri, otel kilitleri, apartman kiralama kapı kilitleri , erişim kapısı kilitleri, elektronik RIM Kilidi, Hırsızlık önleyici kilit silindiri, kilit gövdesi, akıllı anahtar ve diğer ürünler.Akıllı kapı kilitleri: Yüz tanıma, Cat eyevideo, parmak izi, şifre, IC kartı, uzaktan kumanda, APP ve akıllı ev bağlantı kontrolü .JIEAN şirketinin kendi markaları: 锁 神, selockey, SOA.Ürünler, CE, ROSH ve diğer yeterlilik sertifikalarını geçti, dünya çapında 30'dan fazla ülkeye satıldı, müşterilerden övgü aldı.Güçlü teknik geliştirme mühendisi ekipleri, Güçlü Ar-Ge gücü, OEM / ODM kısa özelleştirme süresi; 15 yıllık akıllı kilit Ar-Ge ve üretim deneyimi, çok sayıda üst düzey teknisyen ve üretim personeli ekibi yetiştirmiştir, kalite güvencesinin temel dayanağıdır, Jiean ekibi profesyonel ve güçlü tedarik zinciri, çeşitli montaj hatları, güçlü üretim ve teslimat yetenekleri ile mükemmel bir şekilde işbirliği yapmaktadır; Güçlü profesyonel satış servis ekibi; akıllı kilitler konusunda 5 yılı aşkın tecrübesi ile satış öncesi ve sonrası bire bir rehberlik ve eğitim, müşteriler için tüm sorunları zamanında ve doğru bir şekilde çözebilmektedir.

 

JIEAN şirket amacı: Müşteri endişelerine odaklanın, Rekabetçi ürün ve hizmetler sağlayın , Müşteriler için daha fazla değer yaratmaya devam edin.Müşteriler ortaklarımızdır , Yetenekli kişi Jiean'ın temelidir。 Dürüstlük, saygı ve ekip çalışması misyonun uygulanmasında önemli bir rol oynar ve vizyonu gerçekleştirmek.

OEM / ODM

Şirketin ana ürünleri: akıllı kapı kilidi, elektronik kilit, otel kilidi, apartman kilidi, dolap kilidi, akıllı kart, kilit silindiri, kilit gövdesi ve diğer ürünler. Ürün görünüm yapısı ve elektronik devre modülü gibi temel teknolojilerde 50'den fazla patente sahiptir. Üstün coğrafi çevre ve zengin endüstriyel zincir, SELockey’in hızlı ve istikrarlı gelişimini destekler. Ürünleri yurtiçinde ve yurtdışında iyi satılmaktadır ve meslektaşları ve müşteriler tarafından iyi tanınmakta ve takdir edilmektedir.

Ar-Ge

 

Yurtiçi ve yurtdışında kusursuz satış ağı ve entegre satış sonrası hizmet sistemi kurarak, firmanın zamanında, doğru ve verimli hizmet vermesini ve iyi bir müşteri itibarı kazanmasını sağladık.

 

Müşterilerimizle uzun vadeli işbirliğini dört gözle bekliyoruz, tüm müşterilerimiz için en iyi hizmeti ve satış sonrası hizmeti yapacağız.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size elimizden geldiğince ilk defa cevap vereceğiz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin